ĎALŠIE SLUŽBY

Voda, kúrenie, kanalizácia

Tieto činnosti realizujeme aj samostatne, nielen v rámci celkových rekonštrukcií a realizácie stavieb na kľúč. Na každú z týchto oblastí máme špecialistov, ktorí Vám radi navrhnú najefektívnejšie a cenovo najpriaznivejšie riešenie.

Jadrové vŕtanie

Jadrové vŕtanie je ideálny postup pre zavádzanie rozvodov cez existujúce steny až do priemeru 500mm. Dokáže ušetriť mnoho času a financií, pretože prestup zostáva čistý a nie je potrebné ho stavebne ďalej upravovať.

Stavený výťah

Ak potrebujete dostať množstvo materiálu do vyšších miest, ideálne riešenie je použiť stavebný výťah. Dosah 10m pokryje dostatočne väčšinu stavebných situácií a nahradí niekoľko pracovníkov. Kontaktujte nás na cenovú kalkuláciu jeho zapožičania..

Výroba historických dlažieb a obkladov na mieru

Naše pôsobenie v Banskej Štiavnici zákonite prinieslo potrebu plného prispôsobenia sa požiadavkám pamiatkového úradu. Pri realizácii početných rekonštrukcií objektov a ich okolia sme sa postupne stali odborníkmi na zhotovovanie historických dlažieb a exteriérových obkladov na mieru.
Tieto výrobky sa výborne uplatňujú pri aplikácii odvetraných fasádnych soklov, kde vytvárajú estetické riešenie funkčného problému vlhnutia fasády. Tento typ riešenia preferuje aj Pamiatkový Úrad SR.